

- Utrops utgave 04 – 2023 er ute nå! - 26.01.2023
- Forside av utgave 04-2023 - 26.01.2023
- Utrops utgave 03 – 2023 er ute nå! - 19.01.2023
Tre blad Kitolano har opplevd et fotballeventyr siden de kom til Norge med hver sin bag som eneste bagasje i 2005. Den unge trioen har gjennom flere sesonger satt farge på Eliteserien.
– Det betyr veldig mye å ha hverandre. Vi kan prate fotball og vi kan prate om veldig mye annet. Vi har vokst opp sammen, har fulgt hverandre, pushet hverandre. Men jeg tror vi hadde vært toppspillere uansett, sier Eric Kitolano.
I seriestarten gjestet Erics Tromsø Skagerak Arena og et Odd med Joshua på banen og John på benken. I fjor var alle tre på banen i begge oppgjør. Det var første gang siden 1999 tre brødre spilte samtidig i eliteserien. De tre Kitolanoene følger opp brødrene Ørjan, Runar og Arild Berg. Alle tre for Bodø/Glimt.