Når og hvordan du kan rette et krav etter kredittkjøpsloven?

Paragraf 8 i kredittkjøpsloven gjør det mulig å fremme pengekrav mot kredittyter hvis du har kjøpt en mangelfull vare eller tjeneste på kreditt (lån gjennom f. eks. kredittkort). Men for at du skal kunne rette et krav til kredittyter etter kredittkjøpsloven § 8, må du ha handlet på kreditt, det må foreligge en feil eller […]

Kjøp abonnement eller logg inn for å lese videre!

Tidligere abonnenter: Hvis du er abonnent fra før bruker du epostadressen som brukernavn. Passordet er: utrop

Nye abonnenter: Du bruker passord og brukernavn som du registrerte abonnementet med for å logge inn.